Camiş Madencilik A.Ş., Şişecam Topluluğu’nun bir kuruluşu olup, cam ve seramik sektörü için gerekli endüstriyel hammaddeleri üretmektedir.

              Faaliyete geçtiği 1988 yılından bu yana, üretim kapasitesini sürekli artırarak yılda 4,5 milyon ton seviyesine ulaştıran Camiş Madencilik A.Ş., müşteri taleplerine uygun kalitede ürünler üretmenin yanında maden arama, teknolojik araştırma, tesis dizaynı ve kurulması konularında da yetkinliğini geliştirmiştir.

              Camiş Madencilik A.Ş., ülkemizin çeşitli yörelerindeki yaklaşık 70 maden sahasında ve 18 hammadde hazırlama ve zenginleştirme tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket aynı zamanda müşterilerinin taleplerini zamanında karşılamaya yönelik lojistik hizmetlerini de organize etmektedir.

              Şişecam’ın faaliyet alanında yer alan ülkelerde de hammadde teminine yönelik danışmanlık ve proje hizmetleri veren Camiş Madencilik A.Ş., 1999 yılından beri Mısır’da üretim faaliyeti sürdürmektedir.

Web Adresi: http://www.sisecamkimyasallar.com/tr/faaliyet-alanlarimiz/maden

2018 Yılı Projelerimiz

  • Pres Filtre 1
  • Pres Filtre 2 Elektrik panoları, PLC ve HMI yazılımları, devreye alınması.

*Camiş Madencilik A.Ş. projelerimize ait görseller hazırlanmakta olup, bir sonraki güncellememiz de sayfamıza yüklenecektir.