Corner Editor: https://www.tuxpi.com/photo-effects/corner-editor

 Otomasyon kontrol sistemlerinde makine üreticileriyle çalışmasını ciddi anlamda iş ortaklığına dönüştürmüş olan şirketimiz, yaptığı işe kattığı değerle makina üreticilerinin tercihi haline gelmiştir. Sahip olunan bilgi, birikim ve tecrübeyle birlikte verilen mekatronik hizmet sayesinde sistemin donanımsal olarak geliştirilmesine de katkı sağlayan şirketimiz, kullandığı ekipman ve cihazlarla otomasyon sistemlerinde fark yaratmaktadır.

               PLC veya Bilgisayar kontrollü makine otomasyonlarında ekonomik ve esnetilebilir çözümleriyle standart otomasyon sistemlerinin dışına çıkmaktadır. Uzaktan müdahale imkanlarıyla, yerinden teknik destek sağlayarak oluşabilecek problemleri büyümeden engelliyor ve üretime devam etmenizi sağlıyoruz. Pano imalatı, projelendirme, montaj ve devreye alma konularında sağlamış olduğumuz hizmetlerle üretiminizi hızlandırıyor ve ulaşılabilirliği mümkün olan bir iş ortaklığı kuruyoruz.

               Çözüm sunduğumuz otomasyon sistemlerinde, güçlü mühendis kadromuzla tüm marka PLC'ler üzerinde yazılım geliştirmekte ve kullandığı haberleşme protokolleriyle hızlı doğru ve hassas ölçümlerle en kısa sürede çözüm sunmaktayız.

               Hareket Kontrol ve Hız Kontrol Çözümleri
               Kapalı çevrim kontrol mekanizmaları ile yüksek hassasiyetlerde hareket kontrol sistemleri dizayn ediyor ve devreye alıyoruz. DC-AC Asenkron ve Servo motor uygulamalarıyla otomasyon sistemine güç katıyoruz.

               Bina Otomasyonu
               Güvenlik, konfor ve enerji tasarrufu ile birlikte binanızı modernleştiriyor, ulaşılabilirliği kolaylaştırıyor, kontrolü size bırakıyoruz. Isıtma, soğutma, sıcak su kontrolü, duman dedektörü, havalandırma, pencere ve kapı izleme, uzaktan kumanda, aydınlatma ve panjur kontrolü, programlanabilir zamanlayıcılar, elektrikli cihazların kontrolü ve kullanıcıya özel senaryo oluşturabilme özellikleri ile binanız artık daha akıllı!

Otomasyon sistemleri konusunda sağladığımız hizmetler;

  • Keşif
  • Projelendirme
  • Sistem kurulumu, pano imalatı, saha montajı
  • Programlama ve devreye alma
  • Teknik Destek

"Sizleri algılayabilen, ölçebilen, karar verebilen ve bu kararlar yönünde hareket edebilen otomatik makinelar ile tanıştırıyoruz."