HDC Otomasyon 2014 yılında elektrik ve otomasyon sistemleri geliştirmek, mevcut sistemleri otomasyonlu sistemlere çevirmek amacıyla Sakarya / Adapazarı'nda kurulmuştur.

HDC Otomasyon olarak müşteri istekleri doğrultusunda istenilenleri ve varsa sorunları çözmek için, sizler ile birlikte en iyi, en doğru, en ekonomik yönleri bulma ve üretme hedefi ile, sizlerle beraber en iyi çözümlere ulaşacağımıza inanıyoruz.

Güvenilirlik, Dürüstlük ve Güven

Hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilemez bir değerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getiririz.

Girişimcilik ve Yenilikçilik

Yeni fikirlere ve sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.

Ekip Çalışması

Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde ‘BİZ’ ruhuyla çalışmak.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ve ekonomik ürünler ile karşılamak.

Toplumsal sorumluluk bilincine sahip olan, mesleğinin etik değerlerini benimsemiş, yaşam boyu öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş, ekonominin ve sanayinin gereksinimlerine ve değişimlerine uyum yeteneği olan, takım çalışmasına ve disiplinler arası işbirliğine yatkın, yaratıcı ve analitik düşünce yapısına sahip olan kadromuz ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Büyüyerek, gelişerek ve kendimizi yenileyerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak yegane hedefimiz. Biz biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir.

Elektrik, elektronik sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, üretim, işletim, bakım ve onarımının yapılmasında başından sonuna kadar yanınızda olmayı ; teknolojiyi yaşanır kılarak, daha iyi bir yaşamın sınırlarını sizin için genişletmeyi taahhüt ediyoruz.

HDC Otomasyon olarak insana büyük değer veriyor, müşterilerimize mükemmel çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sektörün en iyilerini, en iyi koşullarda bünyemizde topluyor, sürekli gelişimi hedefleyerek çalışıyoruz. 

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider olmak.

Güvenilirlik ve Dürüstlük, ''Güven" hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getirmek.

Kalite ve Sonuç Odaklılık Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlanna uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.

Yenilikçilik ve Girişimcilik ileriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.

Sürekli öğrenme ve gelişme, sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.

Ekip çalışması ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde 'BİZ' ruhuyla çalışıyoruz.